Biały T-shirt w szafie każdego mężczyzny

Ikony stylu są ponadczasowym synonimem dobrego gustu. Do tego elitarnego grona należy oczywiście klasyczny, biały T-shirt. To jedna z tych ubrań , które muszą się znaleźć w szafie każdego dobrze ubranego mężczyzny.

Pasuje do większości rzeczy w męskiej szafie – od dżinsów po sportowy garnitur. Możemy go nosić samodzielnie albo w asyście wierzchnich koszul, bawełnianych lub dżinsowych, albo z dzianinową marynarką. Pasuje do wszystkich typów skóry i kolorów włosów.

Mężczyźni , którzy mają problem z łączeniem kolorów, daje gwarancję, że w tym przypadku nie popełnią żadnego błędu. Biały T-shirt to rzecz, która zyskała status ikony mody.

Na co zwracać uwagę wybierając biały T-shirt?

Przede wszystkim na jakość tkaniny: bawełna musi być w dobrym gatunku. Poza tym zwróć uwagę na dekolt. Mężczyźni z szeroką szyją lepiej wyglądają w koszulce z dekoltem w szpic – optycznie wydłuża szyję.

Dekolt nie może być za głęboki, chyba że naprawdę możesz pochwalić się dobrze zbudowaną klatką. Teraz lansowane są koszulki z głębszym wycięciem, ale należy kupować je o rozmiar większe, żeby uniknąć efektu latynoskiego macho.

Czego unikać?

Jak wspomniałam wyżej, T-shirtów w złym gatunku. Bawełna powinna być miękka i miła w dotyku.

Dlatego zawsze czytaj metki przed zakupem. Unikaj również za małych koszulek – nawet dobrze zbudowany facet w ciasnym T-shircie wygląda komicznie.

Żeby biały T-shirt służył Ci jak najdłużej, przestrzegaj paru zasad prania. Nigdy go nie pierz z kolorowymi rzeczami i pilnuj temperatury prania – większość bawełnianych koszulek dobrze znosi 40 st. C.

Jeżeli prasujesz T-shirty, to rób to na lewej stronie – tkanina nie będzie się wyświecać.