Czy warto mieć idealny biały T-shirt dobrej jakości?

Zdecydowanie tak.

Po pierwsze warto mieć biały T-shirt o klasycznym kroju, bez nadruków i dobrej jakości. Pasuje on absolutnie do każdej stylizacji, sportowej lub w stylu biurowym.  Sprawdza się w każdej sytuacji i nie nastręcza kłopotów z dobraniem do niego pozostałych elementów. Jeśli mamy coś nazwać “must-have” w szafie, to jest właśnie biały T-shirt.

Po drugie: komfort noszenia. Jest to rzecz najbliższa ciału, a miękki materiał będzie czystą (białą!) przyjemnością w noszeniu. Na komfort wpływa także krój koszulki: czy nic nie przeszkadza, gdy się ruszamy, nie ciągnie i nie wychodzi ze spodni.

Właśnie dlatego, że pasują do wszystkiego, większość z nas często je nosi, a dobrej jakości białe koszulki przetrwają lata i długo nie stracą fasonu.

Biel i reszta – typy koszulek do bazy ubraniowej minimalistki i minimalisty.

W szafie minimalistki i minimalisty najlepiej sprawdzą się koszulki jednobarwne, najlepiej białe o klasycznym prostym kroju i bez nadruków, czy widocznego logo. Dzięki temu można idealnie zestawiać je z innymi ubraniami. Będą pasować na każdą okazję: do biura, na spotkanie ze znajomymi, czy na bardziej oficjalne wyjście.

Na co zwrócić uwagę kupując biały  T-shirt?

Po pierwsze oddychający materiał. Minimum 80% składu powinna stanowić bawełna.
Po drugie dobrej jakości włókno. Bawełna bawełnie nierówna. Poczujesz pod palcami czy materiał jest mięsisty, miękki i przyjemny w dotyku, czy też sztywny i szorstki. Jeśli chodzi o krój i dekolt, jest to sprawa bardzo indywidualna – ma być przede wszystkim wygodnie. Należy pamiętać, że duży dekolt często jest niestosowny do pracy. Chociaż różnie to bywa ;)

 

Właśnie takie T-shirty dla kobiety i mężczyzny znajdziecie u nas:)

Zapraszamy :)