Biała koszulka – odcienie bieli dla czterech pór roku

Jednym ze znanych nam podziałów na typy urody jest podział na cztery pory roku: wiosna, lato, jesień i zima.

Każdy z wymienionych typów ma swoją charakterystykę i kolory, które najbardziej doń pasują.

Ponieważ biel, to nie jest jedna barwa, możemy tutaj spróbować przypisać odcienie do różnych typów urody.

WIOSNA:  Charakteryzuje się bardzo jasną skórą, która czasem może wydawać się wręcz przezroczysta. Ma delikatnie żółtawy, brzoskwiniowy lub złocisto-beżowy odcień. W tym wypadku unikamy śnieżnobiałej bieli. W naszej ofercie mamy męskie koszulki w serek w ciepłym odcieniu, bliższym ecru – OMBRE, również w trójpakach.

LATO: Skóra jest jasna, delikatna można wręcz odnieść wrażenie, że ma mleczny odcień, ale z elementami szarości, błękitu i czasem różu. Lato świetnie wygląda w niebieskawej bieli, chłodnych jej odcieniach. Polecamy koszulki damskie one size i oversize AMORE.

JESIEŃ: W tym przypadku nie ma żadnych wątpliwości. Skóra, która jest Jesienią ma cerę o złocistej barwie. Osoby o tym typie urody powinny unikać śnieżnobiałej bieli, ewentualnie zestawiać ją z cieplejszymi dodatkami. Nasza biała koszulka BASIC, damska i męska, to idealna baza pod wiele stylizacji.

ZIMA: W tym przypadku Zima może mieć zarówno jasną karnację (typ królewny śnieżki), ale i oliwkową (typ orientalny). Jeśli jesteś Zimą, unikaj ciepłych kolorów, złota. Biała bluzka  damska ILZA latem i biała koszula KROPKA jesienią oraz nasze biała koszulka z serii BASIC będą idealne.

 

Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest Twoje samopoczucie i noś ubrania, które lubisz i w których czujesz się dobrze, bez nakazów i zakazów 😊