Biała koszulka męska od czasów młodego Johna Travolty, czy Marlona Brando, była zawsze elementem garderoby niegrzecznych chłopców. Biała koszula – od hitowych Grease czy Tramwaju zwanym pożądaniem – po Jeffa Bridgesa w Big Lebowski.  Klasyczna biała koszulka męska uczestniczyła w wielu filmowych momentach, które przeszły do historii kinematografii.  Identyczne białe koszulki z najlepszej bawełny dla swojego faceta możesz kupić u nas w wielopaku.

Biała koszulka męska zawsze w modzie

Białe męskie T-shirty  były i są modne. Od kiedy biały podkoszulek kojarzony jest z Jamesem Deanem, można uznać, że świat mody dał mu pozwolenie na wchodzenie we wszelkie stylizacje, z każdym innym rodzajem odzieży męskiej, od marynarki aż po skórzane kurtki. Biały T-shirt może przełamać nawet zestaw garniturowy.

 

 

Biała koszulka męska

Biała koszulka męska

 

 

 

Biała koszulka w musicalu Grease

Grease – amerykański musical filmowy z 1978 roku, w reżyserii Randala Kleisera, zrealizowany według musicalu scenicznego o tym samym tytule. To historia dziewczyny, Sandy (Olivia Newton-John), która przyjeżdża z rodzinnej Australii do Stanów Zjednoczonych, by być świadkiem przemian kulturowych. Okazuje się, że do jej nowej szkoły uczęszcza Danny (John Travolta), jej wakacyjna miłość. Chłopak jednak nie jest ideałem, za jakiego miała go Sandy! W ścieżce dźwiękowej filmu widzowie słyszą bardzo znane piosenki (You are the one that I want, Summer nights, We go together), jak i wiele innych. Oczywiście John Travolta w białej koszulce wygląda epicko.

 

 

Biała koszulka Marlona Brando…. bardzo męska

A pamiętasz moment, kiedy Marlon Brando wpatruje się w kamerę w obcisłej białej koszulce w Tramwaju zwanym pożądaniem? Plotka głosi, że ponieważ dopasowane koszulki nie były dostępne do kupienia w okresie poprzedzającym datę premiery filmu w 1951 roku, dział garderoby kilkakrotnie prał koszulki Brando i zszywał je z powrotem, aby rozciągały się na Brando.

 

 

 

Kilka innych znanych męskich białych koszulek

Jeffrey „The Dude” Lebowski, obibok z Los Angeles i zagorzały fan kręgli. Jeff Bridges ubrany w szlafrok, białą koszulkę z dekoltem w serek i wzorzyste spodnie. Idealny zestaw do surfowania na sofie.  Pamiętasz sześciopak Brada Pitta w filmie Fight Club? Kinomani byli pod wrażeniem formy aktora. Klasyczny moment klasycznej białej koszulki na ekranie.

Sprzedaż T-shirtów poszybowała w górę po tym, jak James Dean w 1955 roku pojawił się w białej koszulce w filmie Buntownik bez  powodu. John McClane był kolejnym niegrzecznym chłopcem w kinematografii, który zwrócił uwagę na klasyczną białą koszulkę. No i finalnie, Bruce Willis w swojej białej koszulce, w serii Szklana pułapka.